teamidea

آسانسور فوجی

VVVF حرکتی راحت ( روان و بی سر و صدا )

حرکت روان تنها نقطه مهم در طراحی آسانسور ها نیست . بلکه به عنوان یک استاندارد برای مشتریان و برطرف کردن نیاز های امروزه آن ها در این زمینه مطرح شده است . آسانسور های FUJI با حرکت هایی روان در موتور و کابین آسانسور این نیاز را تا حدی بر طرف کرده و استاندارد ها را رعایت کرده اند . کنترل سیستم این آسانسور ها با فرکانس های مشخص و مهندسی شده به حرکت راحت موتور آسانسور کمک می کنند . برای کنترل سرعت در ان ها از الگوریتم های پیچیده ای استفاده شده است .

ویژگی های پیشرفته (تراکم و تجهیز )

ارتباط های به هم پیوسته نتیجه کاهش اتصالات سیمی و سخت افزاری است . در آسانسور ها کنترل کننده های زیادی وجود دارند که در آن ها مسافت قابل پیمایش – وزن – ارتفاع طبقات و ... درحافظه های آن ها نظر گرفته می شود . ثابت بودن و ایمنی از جمله ویژگی هایی است که همیشه توسط مشتریان در قیاس با سایر برند ها سنجیده می شود .

مشتریان سازنده آسانسور ها هستند :

نرخ وسیعی از تجهیزات – مدل ها و طراحی ها می تواند با توجه به نیاز های و سلایق مشتریان حاضر انجام شود . طراحی های خاص و منحصر به فرد گاهی از سلایق مشتریان خاص تراوش می شوند و از آن ها در هتل های مجلل و ... استفاده می شود . تیم طراحی ما همیشه آماده دریافت نظرات شما هستند .

کاهش هزینه انرژی و هزینه های نگه داری :

نتایج نشان می دهد که در سیستم های واقعی سرویس ها و خدمات بسیار مهم هستند . این موضوع در گروه FUJI و محصولات ان هم به چشم می خورد و هزینه های نگه داری و سرویس دهی به میزان حداقل برای آن ها در نظر گرفته شده است . ایمنی و قابلیت بازگردانی به حالت اولیه در صورت بروز مشکل از جمله ویژگی هایی هستند که موجب کاهش هزینه های پس از خرید برای مشتریان می شوند .

Post title - Image post